O nas

 

PRODUCENT DRUKAREK 3D

 

Biznes zrodzony z pasji inżynierów, wiedzy z dziedziny mechaniki precyzyjnej i elektroniki oraz doświadczenia zdobytego w firmach takich jak IBM czy Hewlett-Packard.

 

PARAMID 3D® jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego. Główny profil firmy to: badania nad nowymi technologiami związanymi z drukiem 3D, produkcja komponentów przeznaczonych dla drukarek 3D, produkcja specjalistycznych drukarek 3D. 

Gama produktów PARAMID 3D® obejmuje przede wszystkim drukarki 3D, ekstrudery filamentu, filtry przeciwzakłóceniowe, sterowniki silnika krokowego. Wszystkie produkty oparte są na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych.

Naszym klientom zapewniamy kompletny serwis i doradztwo. Oferujemy wsparcie dla inżynierów w kraju i za granicą.

 

„Wielomiesięczne doświadczenie z technologią druku Fused Deposition Modeling pozwoliło nam stworzyć i przekazać w Państwa ręce profesjonalną drukarkę 3D Fabrilo ™, która pozwala firmom jeszcze lepiej spełniać oczekiwania klientów. Jest odpowiedzią na potrzeby konstruktorów oraz twórców szeroko rozumianej sztuki. Gwarantujemy, że praca z naszą drukarką sprawi Państwu tyle satysfakcji i przyjemności co nam.”

zespół PARAMID 3D ®

 

Własny dział badawczo-rozwojowy, to możliwość pracy nad nowymi produktami, czego efektem jest wprowadzenie nowej linii produktowej związanej z ochroną zdrowia - ONYA.

 

Media o nas:

 
PARAMID 3D - O nas