2015-03-01

13. FESTIWAL FILMOWY, Warszawa, 17-18.04.2015

Misją naszej firmy jest wspieranie rozwoju polskiej młodzieży. Oprócz rozwijania wyobraźni przestrzennej i patrzenia na świat oczami przyszłego inżyniera dbamy o rozwój kulturowy  licealistów, dlatego wspieramy organizację 13. Festiwalu Filmowego w Kochanowskim. Festiwal ten daje możliwości młodym twórcom zaprezentowania swoich umiejętności na dużym ekranie.

 

Uczniowie XXVIII Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Warszawie, przy ulicy Wiktorskiej 99 znani są z tego, że od lat po lekcjach organizują jedne z najgłośniejszych wydarzeń kulturalnych wśród młodzieży. Mowa tutaj o Festiwalach - Teatralnym, który obywa się późną jesienią oraz nadchodzącym Festiwalu Filmowym. Już 17 i 18 kwietnia swoje dzieła zaprezentują młodzi filmowcy z całej Polski i nie tylko.

Tematem tegorocznej, już 13 edycji festiwalu będzie Bollywood. Motyw ten nie tylko stanowi inspirację na całej drodze organizowania tego niezwykłego przedsięwzięcia, ale także umożliwi wszystkim uczestnikom Festiwalu bliższe poznanie ważnego nurtu przemysłu filmowego z kolebką w Indiach. Młodzi artyści zaprezentują swoje filmy dużej publiczności, a ich dzieła będą oceniane przez profesjonalne jury, wśród którego znajdą się uznane postaci ze świata kina. Dla obu stron będzie to doskonała okazja do nawiązania ciekawych kontaktów czy otworzenia się na nowe idee. Miłośnicy kina mają zapewnioną dwudniową rozrywkę na wysokim poziomie.

Filmy będą oceniane w 6 kategoriach:

Więcej informacji na fesiwalfilmowy.com oraz na fanpage

Zapraszamy, zespół PARAMID 3D